Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

Doğan Uluslararası Nakliyat, AB normlarına sahip öz mal ve tedarikçi filosu ile TÜRKİYE, IRAK, İRAN, SURİYE, LÜBNAN, ÜRDÜN ve TÜRKİ CUMHURİYETLERİ arasında komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir.

Doğan Uluslararası Nakliyat, güçlü öz mal filosu ve kendi standardında tedarikçi filosu ile müşterilerine çift şoför ve alternatif güzergah uygulamaları sunabilmektedir

 

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi ve modern filosuyla Doğan Uluslararası Nakliyat, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.

Doğan Uluslararası Nakliyat transit süre, tonaj, ürün özelliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak; kara, RoRo-kara ve İntermodal olmak üzere farklı taşımacılık modelleri ile hizmet vermektedir.

YURTİÇİ NAKLİYE

Doğan Uluslararası Nakliyat; bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamullerinin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Doğan Uluslararası Nakliyat’ın taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.

Doğan Uluslararası Nakliyat, eğitimli personeli ve modern öz mal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

Doğan Uluslararası Nakliyat, kendi öz mal araç filosunun dışında yaklaşık 250 araçlık yurt içi ve yurtdışı taşıma işini organize etmektedir.

Yük Güvenliği

Doğan Uluslararası Nakliyat filosunda yer alan treylerlerin tümü, EN 12642 ve EN 12642-XL standardlarına uygundur. Bu standardlar, yük güvenliği açısından karayolu taşıma araçlarının sahip olması gereken minimum gövde yapısı gereksinimlerini ifade eder. Doğan Uluslararası Nakliyat, kapalı kasa için EN 12642, tenteli için ise EN 12642-XL standartlarına uygun üretilmiş treyler tercihleri ile yük güvenliği konusundaki hassasiyetini ortaya koymaktadır.

Bunun yanında araçlarda spanzet, gergi demiri, sürtünmeyi azaltan matlar, köşe bentleri, yanıcı yükler için ADR ekipmanları bulunmaktadır. Tüm sürücüler yanıcı yük taşıma ehliyetine sahiptir.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

100% GÜVENLİ TAŞIMA

ZAMANINDA TESLİM

MODERN ARAÇ FİLOSU

ONLİNE ARAÇ TAKİBİ