Kurumsal

Firma Profili

15 Aralık 1994 tarihinde Mersin’de kurulmuş olan Doğan Ulus. Nak. Tic. ve San. Ltd. Şti., 2019 yılı itibariyle  Mersin Merkez Ofis yanında İstanbul Şube ve Garajını da hizmet’e açmıştır. Özmal ve Kiralık araç filosu ile Mersin, Silopi, Irak ve Gürcistan ofislerinin de desteğiyle Uluslararası Proje, karayolu, denizyolu, demiryolu ve multimodal  taşımacılık sistemleri ile entegre olarak yurtiçi taşıma, gümrükleme, liman, depolama ve stoklama olmak üzere tüm stratejik lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

Doğan Ulus.Nak.Tic. ve San. Ltd. Şti, Ağır yük ve proje taşımacılığına ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize yıllarca en iyi hizmeti sunmuş ve lojistiğin bu önemli kulvarında da var olarak müşterilerinin taleplerini yerine getirebilmektedir.

25 yılı aşkın tecrübemize İstanbul Şubemizle birlikte ekibimiz eklenmiş olup, yenilenen özmal ve kiralık araç filomuz ile hedef ve hizmet ağımızı genişletmiş bulunmaktayız.

Yüklenmiş olduğumuz misyonlarımız ile siz değerli müşterilerimizin; uygun göreceği Avrupa & Ortadoğu & Türki Cum. & Afrika & Yurtiçi bölgelerine olan taleplerini bekler, bizimle çalıştığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Yolunuz bizimle açık olsun…