Hizmetlerimiz

Depolama Hizmetleri

Depo Yönetimi Hizmet Birimi altında sağlanan başlıca çözümler; antrepo yönetimi, dağıtım merkezi, üretim lojistiği, çapraz yükleme (cross-docking), katma değerli hizmetler ve iade yönetimidir.

Çok kullanıcılı depolarda farklı sektörlerden müşterilere aynı çatı altında hizmet verilmektedir. Doğan Uluslararası Nakliyat, sektörel bilgi birikimi yüksek kadrosu, çok kullanıcılı depoların kaynak kullanımında yarattığı sinerji, maliyet ve operasyonel esneklik sayesinde müşterilerin değişik taleplerine en az kaynak kullanımıyla yanıt vermektedir. Doğan Uluslararası Nakliyat Dağıtım Merkezlerinde; sipariş yönetimi, stok yönetimi, envanter yönetimi ve bayi yönetimi hizmetleri sunulmaktadır.

Hızlı ve Etkili Antrepo Hizmetleri

Bir çok gümrüğe bağlı farklı konumlardaki antrepoları ile Doğan Uluslararası Nakliyat; temelde iki farklı hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetler; yurtdışından gelen ürünlerin gümrükleme sürecinde depolamalarının yapılması ve transit ticaret yapılacak ürünlerin, müşteri talepleri doğrultusunda, siparişlerinin hazırlanarak sevk edilmesi işlemleridir.

Düşük Maliyet Sağlayan Modern Cross-Docking Servisleri

Doğan Uluslararası Nakliyat, üretim planlarına uygun olarak, üretim bandıyla eş zamanlı Hammade beslemesi ve depolaması, ürünü oluşturan paketleme malzemeleriyle sarf malzemelerinin beslenmesi ve depolanması, bitmiş ürün üretim bantlarından teslim alınması ile dağıtım merkezine ulaştırılması, fabrika için farklı birimler arasındaki malzeme akışının sağlanması gibi fabrika içi “üretim lojistiği” hizmetleri sağlamaktadır.

Teknolojik Altyapı ile Depo Yönetiminde Düşük Hata Payı

Kendi bilgi işlem ekibinin geliştirdiği yazılımların getirdiği esneklikle Doğan Uluslararası Nakliyat, değişken müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmekte, farklı sektörlerden edindiği bilgi ve tecrübeyi standartlaştırarak müşterilerine her şart altında en kaliteli hizmeti sunabilmektedir. Ayrıca Doğan Uluslararası Nakliyat, depolarında kullandığı otomasyon teknolojileriyle hata oranını en aza indirirken, portal uygulamalarıyla müşterilerine gerçek zamanlı bilgi akışı sağlamaktadır.

Depo Yönetim Sistemi (Warehouse Management System)

Doğan Uluslararası Nakliyat depo organizasyonlarında kendi bilgi işlem ekibinin geliştirdiği programları kullanarak, değişken müşteri beklentilerine hızlı cevap verme esnekliği, farklı sektörlerden edinilen bilgi birikimiyle daha geniş yelpazede çözüm üretebilme becerisi ve sürekli gelişim olanakları sağlamaktadır. Ayrıca, Doğan Uluslararası Nakliyat’ın kullandığı yazılımlar, farklı yazılımlarla ara yüz iletişimi kurabilme becerisine ve esnekliğine sahiptir.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

100% GÜVENLİ TAŞIMA

ZAMANINDA TESLİM

MODERN ARAÇ FİLOSU

ONLİNE ARAÇ TAKİBİ