Hizmetlerimiz

Denizyolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin % 80’inin denizyolu ile gerçekleştiği günümüzde Doğan Uluslararası Nakliyat, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar, geniş acente ağı ve sahip olduğu FIATAITCOUTIKAD üyelikleriyle dünya genelinde birçok müşteriye sadece Türkiye ve diğer tüm dünya ülkeleri arasında değil; Türkiye dışında farklı ülkeler arasında da kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.

Doğan Uluslararası Nakliyat, müşterilerin ürünlerinin taşınması sırasında her türlü kombinasyon olanaklarını planlayarak, konteyner bazında FCL ve LCL taşımalarını gerçekleştirdiği gibi, kara-deniz, deniz-hava, deniz-demiryolu gibi intermodal seçenekleriyle en ideal çözümü sağlamaktadır. Çünkü Doğan Uluslararası Nakliyat,, günümüzde tedarik zincirindeki önemli kriterin en hızlı değil, en ideal planlamayı yapmak olduğunun bilincindedir. Limandan limana, limandan kapıya, kapıdan kapıya taşımanın yanında, deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında LCL ürünlerin konsolide edilmesi, transit yükleme hizmeti ve Türkiye dışındaki iki ülke arasında gerçekleşen cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Doğan Uluslararası Nakliyat,, Türkiye’de tüm gemi acentalarıyla imzaladığı özel kontratlarla navlun alternatifleri yaratmakta ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

Ürün Tipleri

Doğan Uluslararası Nakliyat, filosunda yer alan farklı konteyner tipleriyle tüm ürün tiplerinin taşınmasına olanak sağlayacak know-how ve altyapıya sahiptir. Askılı tekstil ürünlerinden, yanıcı veya yanıcı olmayan kimyasallara, gıda ürünlerine kadar, tüm katı, sıvı ve gaz maddelerin taşınmasını sağlamaktadır. Bununla beraber deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında, ağır tonajlı veya gabari dışı proje yüklemelerinin yanında, açık yük taşımacılığı ve gemi kiralama hizmetleri de sunmaktadır.

Ürün tipi ve özelliklerine göre open top, open side, refeer, flat rack, platform gibi özel konteynerden askılı konteyner taşımacılığına, ISO tank konteynerden Flexi tank konteyner taşımacılığına kadar, her türlü konteyner taşımacılık hizmetini sunan Doğan Uluslararası Nakliyat, uzmanlığı; sayesinde flexi ve askılı konteyner sağlanması, yüklenmesi, serilmesi gibi ek hizmetler de sağlamaktadır.

Noktadan Noktaya Taşımacılık

Türkiye’deki tüm konteyner terminallerinden, dünya’nın tüm limanlarına geniş acenta ağı sayesinde ulaşmaktadır. Tüm dünyada iş ortağı acentalarıyla müşterilerine daha kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

FCL / LCL

Ürün özelliklerine uygun farklı konteyner seçenekleri, kısmen yükün FCL (komple konteyner yükü) veya LCL (parsiyel konteyner yükü) olarak değerlendirimesine sebebiyet vermektedir. Bu bağlamda Doğan Uluslararası Nakliyat, ürün özellik ve hacmine göre konteyner bazında her türlü FCL ve LCL taşımasını gerçekleştirmektedir.

Entegre Çözümler

Tecrübe, uzmanlık ve altyapısı sayesinde entegre çözümler sunabilme yeteneğine sahip olan Doğan Uluslararası Nakliyat, farklı destinasyonlara ve müşteri ihtiyaçlarına göre kara-deniz, deniz-hava, deniz-demiryolu gibi intermodal seçenekleri sunmaktadır.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

100% GÜVENLİ TAŞIMA

ZAMANINDA TESLİM

MODERN ARAÇ FİLOSU

ONLİNE ARAÇ TAKİBİ